Sława i bogactwo to marzenie wielu z nas. Nawet jeśli tak naprawdę nie chcielibyśmy codziennie być zaczepiani na ulicy i proszeni o autograf, taki jeden dzień byłby wspaniałym przeżyciem! Wesele jest doskonałą okazją, by spełnić swoje marzenia – przecież i tak będziecie w centrum zainteresowania!

Jak przygotować gwiazdorskie wesele?

Planując wesele i wybierając styl, w którym je zorganizujemy, trzeba zastanowić się nad terminem. Przede wszystkim chodzi o kwiaty, których nie może zabraknąć ani w kościele (czy Urzędzie Stanu Cywilnego), ani na sali weselnej. Kwiaty muszą być naturalne i współgrać z pozostałymi elementami dekoracji. Jednak w przypadku wesela w Hollywoodzkim stylu, pora roku nie odgrywa większego znaczenia. Do dekoracji najlepiej wykorzystać czerwone róże, chociaż peonie lub lilie też zrobią wrażenie.

Wesele powinno odbyć się w dużej sali bankietowej, której wystrój powinien nawiązywać do najznamienitszych bankietów. Czerwone dywany, okazałe żyrandole i piękna zastawa będą przypominać Waszym gościom, że uczestniczą w naprawdę wyjątkowym wydarzeniu. Jeśli macie taką możliwość, urządźcie wesele w starym kinie lub teatrze, mile widziany styl art deco.

Nie mniej ważne jest menu – potrawy powinny być z najwyższej półki! Pieczona kaczka, wołowina, łosoś, a może owoce morza? Wrażenie zrobią także fontanny – czekoladowe i alkoholowe. Życie gwiazd i celebrytów wiąże się przecież z przepychem!

Jeśli zależy Wam, by goście weselni wiedzieli, jak odpowiednio przygotować się do Waszego wesela, dajcie im dyskretny sygnał. Eleganckie zaproszenia przygotowane na papierze czerpanym włożone w niespotykane koperty, a do tego błyszczące konfetti, które wysypie się podczas zapoznawania się z treścią zaproszenia powinna naprowadzić Waszą rodzinę i bliskich na odpowiedni trop.

Stroje Pary Młodej

Przypomnijcie sobie, na czym skupiają się media podczas corocznej gali oscarowej. Oczywiście na kreacjach aktorek stąpających po czerwonym dywanie! Idealny strój Panny Młodej to satynowa długa suknia zakończona rybim ogonem. Plecy powinien podkreślać głęboki dekolt w kształcie litery V, a fryzura i makijaż powinny być dopracowane do perfekcji. Pan Młody powinien wystąpić w smokingu lub idealnie skrojonym garniturze. Biały lub czarny krawat albo mucha dodadzą szyku, a perfekcyjnie przystrzyżone włosy (i broda, jeśli ją posiada) będą dopełnieniem wizerunku.

Wesele roku!

Przygotowując wesele w stylu Hollywoodzkim zadbajcie o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu Wasze wesele będzie idealne, a Wy i Wasi goście będziecie bawić się w iście gwiazdorskim stylu.