Oświetlenie sali weselnej – gra kolorów

Coraz częściej Młode Pary decydują się zainwestować w oświetlenie sali weselnej, by wytworzyć bajeczną grę kolorów, zmieniając całkowicie charakter przyjęcia. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom takim jak taśmy LED, możemy dziś oświetlić praktycznie każdą przestrzeń w dowolny sposób.

Świat pełen barw – oświetlenie sali weselnej a atmosfera

Wielokolorowe taśmy możemy montować we wnękach, na suficie, na podłodze, jak i przy stołach. Istnieją różnego rodzaju rozdzielacze, dzięki którym programowane są tryby włączania świateł. Kolor i program świecenia dobiera się do charakteru przyjęcia, pory dnia, a nawet i pory roku. Firmy dekoratorskie, zajmujące się oświetleniem, oferują także możliwość stworzenia świetlnego show dopasowanego do piosenki. To kolejna możliwość indywidualizacji przestrzeni sali weselnej.

Jak wykorzystać możliwości oświetlenia sali weselnej?

Gra świateł może zmienić bajkowy pałac w nowoczesną salę imprezową, dopasowaną do Waszego ulubionego stylu muzycznego. Design oświetlenia to kolejny trend, który stawia pierwsze kroki w zakresie dekorowania sal weselnych. Efekty, jakie możecie osiągnąć za pomocą światła to np. zmiana barwy światła w całym pomieszczeniu, zamieszczenie punktowych świateł w pomieszczeniu, jak i stworzenie napisów świetlnych na sali. Oprócz taśm ledowych, dużym zainteresowaniem cieszą się litery ze światłem żarówkowym, tworzące napisy np. LOVE czy inicjały Pary Młodej.

Wszystkie dekoracje powinny być zabezpieczone – w szczególności oświetlenie sali weselnej

W przypadku ślubnego oświetlenia należy pamiętać o bezpieczeństwie gości – zadbać o ukrycie kabli, zabezpieczenie wtyczek, a także samych lamp, by nie uległy zniszczeniu. Dlatego warto zatrudnić do organizacji oświetlenia profesjonalną firmę, która zagwarantuje Wam i Waszym gościom bezpieczeństwo przy pięknym umalowaniu przestrzeni światłem!