Wystrój sali weselnej – najnowsze trendy

Kolejny rok ślubów przed nami. Rok 2016 minął pod hasłem boho. Także wesela w stylu rustykalnym cieszyły się sporym zainteresowaniem. Pojawiły się na naszych salach weselnych urokliwe światła ledowe, ukształtowane w napisy LOVE, bądź inicjały Państwa Młodych. Co przyniesie nam kolejny rok?

Przewidywania

Nasze przewidywania opieramy na pojawiających się w pismach branżowych artykułach, jak i zapytaniach z forów internetowych. Trendy zmieniają się wraz z zapotrzebowaniem Klientów salonów ślubnych i firm dekoratorskich. Obserwując reakcje przyszłych panien młodych, jak i producentów konfekcji ślubnej, przewidujemy co zagości na salach weselnych w następującym sezonie.

Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym roku zagości na dobre metaliczny blask. Srebrne i złote dodatki metalowe staną się podstawą wystroju sal weselnych. Kwiaty będą dopasowywane do metalicznych akcentów. Pojawią się one na zaproszeniach, biżuterii, jak i na dekoracjach stołów weselnych. Złoto kojarzy się z przepychem, idealnie wkomponuje się w wystrój dużej sali weselnej. Jest to symbol dostatku i obfitości. Srebro jest metalem mniej szlachetnym niż złoto, jest metalem przypisanym żeńskiej energii życiowej. Z pewnością srebrne elementy dodadzą Waszej przestrzeni weselnej szyku i sprawią, że poprzez wystrój sali poczujecie przyjemną atmosferę kobiecej aury. Na salonach pozostaną także duże litery i światła punktowe, które zarażają romantyzmem. Niekwestionowanym hitem pozostaną wiszące rośliny, a także świeczki zwisające w szklanych kulach. Szkło i świecie pozostają na swoim tradycyjnym miejscu.

Wystrój sali weselnej zmieni się na rzecz bardziej nowoczesnych form, a także będzie szedł w stronę minimalizmu, jaki zagościł w naszych domach i ogrodach. Bądźcie na bieżąco, zaglądajcie na naszego bloga! Będziemy kontrolować czy nasze przewidywania się sprawdzą!