dekoracja samochodu ślubnego

Dekoracja samochodu na ślub

Tworząc dekoracje ślubne nie możemy zapomnieć o udekorowaniu samochodu, jakim Młoda Para będzie pędzić na ślub. Drobne elementy kwiatowe, wstążki albo i puszki, z pewnością dodadzą Waszej współczesnej dorożce uroku i uroczystego wyglądu.

Samochód – lśniący i kuszący

Podstawą dekoracji pojazdu na ślub jest przygotowanie samochodu – musi on być przede wszystkim zadbany. Niezależnie od tego, czy jest to mercedes, bmw czy polonez. Czysty, schludny i ozdobiony pojazd z pewnością zachwyci Waszych gości. Dekoracja samochodu na ślub powinna być spójna z całą wizją wesela. Subtelne odniesienia do dekoracji kościoła czy USC, jak i wystroju sali weselnej wprowadzą uczestników Waszego wydarzenia w odpowiedni nastrój. Dekoracje ślubne na samochód powinny więc nawiązywać do obranej przez Was kolorystyki i stylu przyjęcia.

Jakie dekoracje na samochód do ślubu wybrać?

Najczęściej na samochodach goszczą żywe kwiaty. Oryginalne kompozycje, doczepiane do maski samochodu, świetnie komponują się z tasiemkami, jak i lnianymi sznureczkami. Elementy łączące główne kompozycje powinny odnosić się do całej oprawy wesela. W przypadku stylu boho nie powinno zabraknąć puszek doczepionych do samochodu, a w przypadku klasycznego wesela, nieodłącznym elementem będą kokardki z błyszczącym elementem. Żywe kwiaty zawsze są trendy i pięknie się prezentują. Możecie jednak zdecydować się na sztuczne kompozycje. Dzisiejsza technika pozwala na stworzenie kompozycji kwiatowych bezsprzecznie przypominających żywe kwiaty – to dobre rozwiązanie na upalne dni, kiedy kwiaty narażone na palące słońce nie wytrzymają wysokiej temperatury, bądź na dni deszczowe – pod ciężarem kropel deszczu kwiaty mdleją. Sztuczne kwiaty nie ulegną tak łatwo zniszczeniu, w przeciwieństwie do naturalnych.

Oprócz kwiatów…

Same kwiaty wiosny nie czynią! Warto zakupić szereg elementów dodatkowych, za pomocą których stworzycie swoje kompozycje. Balony od pewnego momentu nie cieszą się aż taką popularnością, zastępowane są koralikami, kokardami, specjalnymi ozdobami na lusterka, klamki czy anteny. Ciekawym uatrakcyjnieniem pojazdu są frywolne tablice rejestracyjne, głoszące np. koniec wolności. Dekoracje na samochód do ślubu mogą być wykonane również z tkanin – najlepiej tych lekkich, zwiewnych, typu tiul, szyfon czy muślin.

Czy dekoracje ślubne na samochód są potrzebne?

Warto poświęcić czas na dekorację samochodu, by wyróżnić się z tłumu gości i podkreślić, że to właśnie wy mkniecie na miejsce swojego przyrzeczenia, bądź uroczystości weselnej. Udekorowany samochód jest bezsprzecznym sygnałem, że to za Wami mają podążyć Wasi goście. Dzięki dekoracjom, Wasz samochód stanie się pojazdem uprzywilejowanym, wszyscy napotkani użytkownicy ruchu drogowego zatrąbią Wam na szczęście! 🙂