weselne inspiracje

Skąd czerpać pomysły na organizację wesela?

Panny Młode i koordynatorzy wesel prześcigają się w swoich pomysłach organizacyjnych przyjęć weselnych. Praktycznie każda para pragnie wyjątkowych atrakcji. Jakie trendy weselne panują w wybranym sezonie? Na jakie inspiracje weselne zwrócić uwagę? Jakie pomysły warto wykorzystać? Podpowiadają nam ślubne blogerki! Postanowiliśmy przyjrzeć się tym najpopularniejszym i obfitującym w intrygujące weselne inspiracje.

Inspirujący blog ślubny – organizacja wesela może być bardzo przyjemna!

Pożyczone i niebieskie, kojarzycie tę nazwę? Teksty wychodzą spod pióra Ani Klapy, konsultantki ślubnej, która podpowie Wam, gdzie możecie uszyć buty ślubne na miarę, do jakiego salonu ślubnego warto się zwrócić, by znaleźć konkretny model sukienki, a także gdzie najlepiej upolować porządny garnitur. Blog pożyczone i niebieskie dostarcza inspiracji weselnych nie tylko Parom Młodym, ale i zawodowym firmom eventowym. A na blogu Niepoprawnej Panny Młodej odkryjecie alternatywny świat organizacji wesela. Dowiecie się, że trzy miesiące to wystarczająca ilość czasu na zorganizowanie większość spraw przedweselnych. Jak się szybko przygotować do ślubu i nie zwariować z jego powodu? Podpowie Wam autorka bloga rzucająca nieszablonowymi pomysłami organizacji ślubu na barce. Polecamy serdecznie szalone (w pozytywnym tego słowa znaczeniu!) teksty pani Mileny.  Atelier Ślubne to blog konsultantek ślubnych, które otrzymały nagrodę w 2016 roku Trendsetterek 2015. A blog Bridelle to jeden z najbardziej rozwiniętych projektów traktujących o organizacji wesela – a przy tym jeden z najstarszych w Polsce! Znajduje się tu największa baza cenionych i sprawdzonych firm ślubnych.

Weselne inspiracje poza internetowe

No właśnie, czy można znaleźć gdzie indziej inspiracje weselne niż w internetowych pismach, w mediach społecznościowych czy na specjalistycznych blogach? Tak! Przynajmniej my szukamy inspiracji właśnie poza światem wirtualnym, w którym w dużej mierze pomysły się powielają. Dlatego, kiedy podejmujecie decyzję o organizacji wesela warto na samym początku wyjść na spacer. Przejść się do parku, do lasu, zajrzeć na giełdę kwiatową, przespacerować się po mieście. Dlaczego? Bo natura, inni ludzie są naszą największą inspiracją. Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat swojego przyjęcia weselnego, jak ono ma wyglądać, jakie marzenia powinno spełniać, musisz odnaleźć swoją własną ścieżkę! Bycie trendy wcale nie jest najlepszym rozwiązaniem. Rozejrzyj się dookoła, popatrz jaki świat jest piękny, wyrusz w podróż do swej wyobraźni.

Inspiracje weselne masz w sobie

Wyobraź sobie dzień, w którym bierzesz ślub, miejsce, do którego jedziesz w ślubnej sukience. Pomyśl, jak wyglądają  Twoi goście (na to oczywiście nie masz wpływu w rzeczywistości). Wyobraź sobie jak się czujesz, zadaj sobie pytanie czego potrzebujesz? Mechanizm projekcji to najlepszy przyjaciel w organizacji wesela. Każda wizja może być zrealizowana, o ile jest ona konkretna, gwarantujemy, że nasze studio dekoracji nie wystraszy się żadnego pomysłu 😊. Z jednej strony polecamy dobrze rozejrzeć się w ślubnej branży, przejrzeć weselne artykuły, a z drugiej zachęcamy do samodzielnej pracy twórczej i opracowywania własnej koncepcji swojego wesela. Jeśli nie wiecie od czego zacząć, bądź zablokujecie się w którymś momencie, odezwijcie się do nas, dołożymy wszelkich starań, by pomóc Wam wyjść z impasu.