Wypożyczalnia dekoracji – zorganizuj swój ślub

Jeśli decydujecie się na samodzielne wykonanie dekoracji ślubnych to możemy Wam pomóc. Oferujemy różnego rodzaju elementy trwałe, ozdobne, używane do dekorowania sal weselnych – możecie je wypożyczyć z naszego studia. Wystarczy w odpowiednim momencie się z nami skontaktować, zarezerwować potrzebne przedmioty i odebrać je z umówionego miejsca. Nasza wypożyczalnia dekoracji to pełen magazyn niezwykłych lampionów, świeczników, dywanów, pokrowców, stojaków czy fontann alkoholowych i czekoladowych. Ceny wypożyczenia są odpowiednio dopasowane, tak, aby wypożyczenie elementów było opłacalne dla Młodej Pary. Zakupienie wielu przedmiotów o takim samym kształcie często mija się z celem – co z nimi zrobić po ślubie? Dzięki wypożyczalni dekoracji zrealizujecie swoją wizję bez problemów technicznych, nie będziecie musieli wyszukiwać zmyślnych zamienników dla swoich dekoracji.

Lampiony, świeczniki i pokrowce – co można wypożyczyć do dekoracji?

W naszej wypożyczalni dostępne są takie przedmioty jak:

  • szkło i patery na słodki stół
  • wazony na kwiaty
  • szklane świeczniki, kandelabry
  • szklane, metalowe i drewniane stojaki
  • dywany
  • tkaniny
  • pokrowce i szarfy na krzesła
  • fontanny na fondue, fontanny alkoholowe, ramki i tablice informacyjne

Na większe wesele potrzebne są znaczące ilości elementów dekoracyjnych. Szklanych wazonów, pater czy pokrowców potrzeba naprawdę wielu. Dlatego przychodzimy z pomocą i w naszym studio dekoratorskim wypożyczamy w atrakcyjnych cenach niezbędne elementy. Wystarczy kilka eleganckich przedmiotów, by Wasza przestrzeń nabrała pożądanego wyglądu. Dzięki takim dodatkom jak pokrowce, czy fontanny wprowadzicie na swoją salę weselną wymarzoną atmosferę.

Akcesoria do zdobienia w naszej wypożyczalni dekoracji

Pełna oferta naszej wypożyczalni dostępna jest na stronie ślubny zakątek. W zakładce wypożyczalnia dekoracji znajdują się oferowane przez nas akcesoria. W celu poznania warunków współpracy prosimy o kontakt.