Dekoracja Sali weselnej i stołu weselnego Warszawa


  • 0
  • 16 maja 2018
Project Description

Dekoracje sal weselnych – Warszawa – studio Artcom

Dekoracja sali weselnej niejednokrotnie przysparza Młodej Parze nie lada kłopotu – wybór i zamówienie kwiatów, drobnych elementów do wystroju, wybór wazonów – czy szklane czy ceramiczne naczynia, to naprawdę trudne kwestie do podjęcia w przedweselnym „amoku” organizacyjnym. Dlatego też powstały firmy, profesjonalnie zajmujące się dekoracją sal weselnych. Dekoracja sali weselnej powinna być w pełni dopasowana do charakteru przyjęcia i Młodej Pary – nie do każdej osoby pasują róże, czy eustomy, nie każdy cieszyłby się z różnego rodzaju połączeń kwiatowych. Dlatego dekoracja sal weselnych zajmuje tak dużo czasu i pochłania mnóstwo energii.

Dekoracja na stół weselny

Dekoracja na stół weselny to kolejny element, o który należy się zatroszczyć, by stoły nie wiały pustką,  a gościom mile płynął czas podczas jedzenia i rozmów. Wazony z kwiatami, figurki, elementy dekoracyjne i świeczki nie powinny przeszkadzać gościom, nie powinny przede wszystkim przysłaniać osoby siedzącej naprzeciwko, czy Młodej Pary widniejącej w oddali. Dlatego dekoracja na stół weselny powinna być w każdym calu przemyślana. Nie musi być to kompozycja kwiatowa ustawiona na wysokich szpalerach czy szklanych wazonach. Dekoracją na stół weselny mogą być proste wazony z kwiatami w tradycyjnym stylu czy nawet kwiaty w doniczkach! Dziś ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia oraz… wygoda Waszych gości i kwestie finansowe.

Dekoracja sali weselnej na zamówienie

Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z usług firmy dekoracyjnej, takiej jak na przykład nasze studio Artcom, to pamiętajcie, by wystarczająco wcześnie zapytać się o możliwości lub też przedstawić swój pomysł do wyceny. Z doświadczenia wiemy, że wiele wizji jest nie do wykonania ze względu na czas kwitnienia określonych roślin. Teoretycznie przez cały rok dostępne są wszystkie kwiaty w hurtowniach roślinnych, jednak te, których okres kwitnienia minął lub jest dopiero przed nami, są najdroższe. Dlatego zanim Młodzi przekonają się w stu procentach do swojego pomysłu, powinni sprawdzić, jakie kwiaty będą kwitły w terminie ich zaślubin, aby cena dekoracji sali nikogo nie przeraziła.

Studio Artcom oferuje stworzenie pełnej dekoracji sal weselnych, w tym dekorację na stół weselny. W galerii zdjęć znajdują się liczne nasze realizacje (ale nie wszystkie!), jakie udało nam się z powodzeniem przeprowadzić. Nie boimy się wyzwań, lubimy podejmować trudne tematy i poszukiwać nowych kompozycji. Jesteśmy doświadczonym zespołem, pomocnym i bardzo dobrze zorganizowanym. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą galerią inspiracji i realizacji!

Dekoracje ślubne Sali na wesele

Podczas przygotowań Sali weselnej najczęściej pada pytanie, ile przygotowanie będzie trwało ? To zależy od Waszych oczekiwań. Nie zważając na to jakie one są – my pomożemy przelać wizję planów do życia rzeczywistego. Wiemy że wystrój sal weselnych to duży problem. Dlatego nasza firma pomaga Młodej Parze zaoszczędzić czas i pozwala skupić się im na istotniejszych elementach ślubu. Dekoracje Sali weselnej to nie lada wyzwanie. Trzeba wziąć pod uwagę każdy najmniejszy szczegół zaczynając od kompozycji kolorów a kończąc na dekoracji stołów.
Pierwszym wyzwaniem jest wybranie odpowiedniej kompozycji barw tak aby dekoracje ślubne Sali układały się z nimi w całość. Dzięki konsultacji z Młodą parą jesteśmy wstanie dopasować odpowiednia kolorystykę do ich potrzeb. Uwzględniając takie aspekty jak na przykład pora roku, kolor parkietu i ścian Sali, tak by stworzyć wymarzony klimat, który będzie im towarzyszył, w tym wyjątkowym dniu jakim jest wesele. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kompozycji dekoracje ślubne Sali weselnej uwydatniają szczegóły i podkreślają jej oryginalność.

Przykładowym zbiorem barw wybieranych w ostatnim czasie jest ciemny róż połączony z delikatnym odcieniem koloru bakłażanowego. Zestawienie te wyróżnia się od typowych jasnych kreacji zachowując przy tym harmonie i elegancje.

Dekoracje ślubne Sali polegają również na odpowiednim wystrojeniu i ułożeniu stołów, które jako drugie przykuwają większą uwagę gości. Przykładowo do ich ozdobienia możemy użyć estetycznych wstążek związanych na butelkach szampana, czy też świeczniki które dodatkowo ozdobimy malowniczą kompozycja kwiatów. Jesteśmy w stanie wykreować niepowtarzalna kompozycje dla każdego klienta osobno.

Dekoracje ślubne Sali weselnej to nie tylko jednodniowa kreacja wizerunku Sali. Wiemy, że owa stylizacja zostanie z wami przez długie lata, czy to wasze wspólne wspomnienia, czy zdjęcia lub filmy.
Dzięki temu wiemy, że to co robimy dla Was ma sens i motywuje nas do kolejnych działań.
Dlatego też podchodzimy do każdego klienta z pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością.
Naszym priorytetem jest Dekoracja Sali na wesele w taki sposób by spełnić powyższe oczekiwania. Pomaga nam w tym wyszkolona kadra pracowników która jest w kontakcie z klientem w każdej chwili.