Dekoracje w Plenerze


  • 0
  • 16 maja 2018
Project Description

Dekoracje w plenerze

Ślub w plenerze staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Ta ważna uroczystość, przeżyta w otoczeniu przyrody, na zawsze zostaje w pamięci Pary Młodej i gości. Ślub na łonie natury, choć wyjątkowy i niezwykły, wiąże się jednak również z wieloma wyzwaniami. Projektowanie ślubnych dekoracji plenerowych powinno uwzględniać specyfikę otoczenia: warunki atmosferyczne, rodzaj podłoża czy ukształtowanie terenu.

Dekoracje weselne i ślubne pleneru muszą zatem odznaczać się nie tylko pięknym, eleganckim wyglądem, ale także wytrzymałością i starannym wykonaniem, tak, by przetrwały podczas całonocnej zabawy, niezależnie od kaprysów pogody.

Dekoracje plenerowe – Artcom

W studiu Artcom dbamy o to, by dzień ślubu był odzwierciedleniem marzeń Pary Młodej. Świadczymy usługi dekoratorskie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Z pomocą dekoracji pleneru, zaaranżujemy wyjątkowe miejsce ślubu i wesela, które zagwarantuje Parze Młodej i gościom podniosłą atmosferę oraz wyjątkowe przeżycia.

Zajmujemy się dekorowaniem bram, ołtarza, klęczników, krzeseł, ławek i stołów. Oferujemy najlepszej jakości kwiaty oraz materiały i akcesoria ozdobne:

  • bukiety, wiązanki, stroiki, wianki
  • świeczki, świeczniki, lampiony
  • tkaniny dekoracyjne: tiule, organzy, satyny
  • dywany
  • pokrowce na krzesła i klęczniki

Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości: Radomia, Wołomina, Wyszkowam Łomianek czy Otwocka. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Odpowiednio dobrane dekoracje na wesele są niezwykle ważne w tym dniu. To dzięki nim młoda para jak i również goście mogą poczuć się wyjątkowo. Dlatego też warto dodać coś od siebie i zakupić dekoracje kwiatowe, które dodają dużo wdzięku całemu lokalowi, w którym odbywa się przyjęcie. Dekoracje scenograficzne są również bardzo ważne i nie należy o nich zapominać. Jak wiadomo, ślub i wesele to najważniejszy moment w życiu każdego z nas, dlatego też należy zadbać, aby ten dzień był wyjątkowy. Dekoracje na wesele wcale nie muszą kosztować majątek, wystarczy je tylko odpowiednio dobrać w zależności od ilości pieniędzy jakie chcemy na nie przeznaczyć. Dekoracje slub nie mogą też być przesadne, ponieważ jeśli jest ich zbyt wiele, to nie dają tak wspaniałego efektu. Dekoracje kwiatowe mogą być oczywiście sztuczne, bądź prawdziwe. W obu przypadkach wyglądają świetnie, niemniej jednak ostateczny wybór należy do klienta. Żywe kwiaty dają piękny zapach, a sztuczne niestety tego nie mają, chociaż lepiej się prezentują przez dłuższy czas. Dekoracje scenograficzne podczas imprezy weselnej musimy sobie sami zorganizować. Podczas urządzania sali, w której ma się odbyć przyjęcie należy zadbać przede wszystkim o piękny wygląd oraz funkcjonalność. Dekoracje kwiatowe powinny być umieszczone w odpowiednich miejscach, aby nie przeszkadzały gościom. Można je umieścić na stołach, jednakże trzeba zadbać o to by nie zajmowały zbyt wiele miejsca. Dekoracje slub powinny być przemyślane. Dekorując kościół musimy dobrać odpowiedni kolor wszystkich ozdób, aby zachować spójność. Najczęściej wybieranym kolorem w tym dniu jest kolor biały, który pasuje praktycznie do wszystkiego. Państwo młodzi powinni szczególnie zadbać o cały wystój pomieszczenia, w którym odbędzie się ich wesele. Ślub jest niezwykle ważny dla młodych i z pewnością będą go pamiętać przez długie lata, dlatego też muszą dopilnować, aby wszystko potoczyło się zgodnie z ich planem. Nie ma tu miejsca na żadne wpadki. Dekoracje na wesele z pewnością sprawią że wesele będzie wyjątkowe, dla wszystkich jego uczestników.