Nasza oferta


Wszystko co potrzebujesz, znajdziesz u nas


null

Wypożyczalnia elementów dekoratorskich


Impreza firmowa, wesele, rocznica -pomożemy w ich organizacji. Wynajmiemy brakujący sprzęt: wazony, świeczniki, Szkło na Candy bar, pokrowce na krzesła i inne elementy dekoratorskie. Dysponujemy szerokim asortymentem potrzebnym do zorganizowania imprezy. Z nami ograniczysz koszty imprezy .

null

Organizowanie imprez firmowych


Szukasz ciekawego pomysłu na organizację eventu, spokoju w trakcie przygotowań, uśmiechu na twarzach klientów i pracowników po jego realizacji? Spotkajmy się. Creative Events – nazwa mówi właściwie wszystko

dekoracje sal weselnych warszawa

Koordynacja ślubu i wesela


Jeśli chcieliby Państwo przeżyć dzień ślubu i wesela całkowicie wolni od stresu organizacyjnego i nie martwić się, czy tort na pewno dojechał, czy ustawienie Sali jest takie, jakie Państwo ustalili albo czy nikt nie pomieszał winietek na stołach, mogą Państwo skorzystać z dodatkowej usługi koordynacji ślubu i wesela.

null

Weselny sklep internetowy


Ślubny Zakątek oferuje artykuły ślubne, służące do dekoracji nie tylko sali weselnej, ale również kościoła czy samochodu. W naszym sklepie znajdziesz obszerną ofertę najlepszych produktów doskonale nadających się do stworzenia niezapomnianych dekoracji na ślub. Serdecznie zapraszamy!

elastyczne podejście
szeroki asortyment sprzętu
atrakcyjne warunki wynajmu

Nieszablonowe pomysły
Kompleksowa obsługa
Błyskawiczna oferta i wycena

Współpracujemy z doświadczonymi konsultantami ślubnymi

Darmowa dostawa
Szeroki asortyment
24/h możliwość zakupu