Dekoracje i kwiaty na wesele – bukiety i wiązanki ślubne – Warszawa


  • 0
  • 14 maja 2018
Project Description

Tworzymy bukiety ślubne – Warszawa i okolice

Wiązanki i bukiety ślubne to niezbędny element stylizacji Panny Młodej, dopełnienie sukni i fryzury. Wiązanki ślubne nadają całej kreacji eleganckiego i odświętnego charakteru. Odpowiednio dobrany bukiet ślubny podkreśla przede wszystkim charakter Panny Młodej. Kwiaty są odzwierciedleniem duszy, pragnień, myśli. Prawdziwej romantyczce, o duszy wrażliwej, przepełnionej empatią, niekoniecznie pasują cierniste róże. Kobiecie pewnej siebie, budującej świat wokół siebie własnym rękoma, przypasują właśnie krwistoczerwone róże. Bukiety ślubne winny być dopasowane do osobowości, jak i do sukni i dodatków. Ale czy właśnie kluczem wyboru stroju nie jest wewnętrzna energia przyszłej żony?

Trendy w dekoracjach kwiatowych – z czego tworzymy bukiety ślubne?

Bukiety ślubne tworzone są praktycznie ze wszystkich kwiatów występujących w przyrodzie – czy to kwiaty polne, czy hortensje, a i ozdobne kapusty, naturalnie zabarwione pudrowym różem, towarzyszą Pannom Młodym w drodze do ślubnego kobierca. Wierzymy w magiczną moc kwiatów, które układamy w świątecznych kompozycjach jako wiązanki ślubne. Uważamy, że wiązankę ślubną powinna wybrać Panna Młoda lub Pan Młody, znający swą wybrankę jak nikt inny!

Wiązanki ślubne tworzone z miłości do natury

Nie moglibyśmy prowadzić naszego studia dekoratorskiego Artcom, gdyby nie nasza miłość i szacunek do kwiatów. Z wrodzonej pasji do roślin powstało nasze studio, w którym tworzymy dekoracje sal, jak i wiązanki ślubne. Warszawa i pobliskie miejscowości – Otwock, Łomianki, Wyszkowo, a nawet i Radom, znają już moc naszej kwiecistej miłości. Zdobyliśmy renomę na rynku i rokrocznie zgłasza się do nas coraz więcej Par Młodych w celu zamówienia dekoracji kwiatowych czy bukietów i wiązanek. Nasze bukiety ślubne towarzyszą zakochanym w tym podniosłym momencie. To dodaje nam sił i energii do działania!

Dekoracje kwiatowe na ślub

Oprócz bukietów ślubnych, tworzymy również stroiki, butonierki, wianki i inne dekoracje kwiatowe, którymi podkreślamy charakter uroczystości, wydobywamy piękno przestrzeni i obecność bliskich osób Młodej Pary. Kwiaty od stuleci są symbolem elegancji, dobrego smaku, a także głównym artefaktem miłości i szacunku do drugiej osoby. To dlatego dekoracje kwiatowe doceniane są przez gości weselnych. Dzięki kwiatom na Waszym przyjęciu zapanuje podniosła atmosfera – ale nie w poważnym tonie, podniosła w tonie miłości!

Wiązanki ślubne, dekoracje kwiatowe – czy powinny się łączyć?

Projektując bukiet, dokładamy wszelkich starań, by odpowiadał on oczekiwaniom Panny Młodej, jej urodzie oraz ślubnej kreacji. Oferowane przez nas bukiety wykonywane są ze świeżych i pięknych kwiatów oraz wyjątkowych ozdób, dzięki czemu zachwycą wyglądem wszystkich weselnych gości. Wiązanka ślubna nie musi idealnie pasować do całej oprawy weselnej, ale dobrze, jeśli nie odstaje zbytnio od obranej stylistyki Waszego dnia. Wszystkie elementy dekoracyjne powinny ze sobą współgrać, stanowczo wskazywać obraną przez Was drogę, podkreślać charakter przyjęcia.

Z jakich kwiatów tworzymy wiązanki ślubne?

Tworząc wiązankę ślubną wybieramy kwiaty dopasowane do Panny Młodej, wyjątkowe kompozycje oferujemy wyjątkowym osobowościom. Proponujemy zatem bukiety ślubne w różnorodnych wersjach kolorystycznych, korzystamy z dobroci natury, takich jak:

  • róże
  • tulipany
  • frezje
  • goździki
  • konwalie
  • piwonie
  • hortensje

Celem naszej współpracy jest zadowolenie i zachwyt w oczach Klienta, dlatego jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie. Nasz doświadczony zespół dekoratorów stworzy bukiet ślubny, który z pewnością spełni wymagania każdej Panny Młodej.