Organizacja wesela na szaro – jakie dodatki wybrać?

Szary kolor jest uniwersalny – elegancki, praktyczny, to kolor o silnej symbolice – zarezerwowany dla urodzonego szefostwa. Starasz się o pracę? Włóż szary garnitur, doda Ci on pewności. Szare dekoracje weselne wkradły się na salony. Coraz więcej osób decyduje się na organizację wesela w odcieniach tej silnej barwy. W szczególności dotyczy to eleganckich przyjęć w stylu glamour. Dodatki srebrne, dodatki złote, a może fiolet, bądź butelkowa zieleń? Czym ubarwić szary obraz dekoracji ślubnych?

Weselne szarości – organizacja w obranej tonacji

Dekoracje wykonane w szarości to połączenie białych obrusów z szarymi serwetkami, srebrnymi sztućcami, szarymi pokrowcami na krzesłach, a także z bardzo designerskimi wazonami, stojakami i srebrnymi fontannami. Bazując na szarym kolorze, musicie postawić na bardzo konkretne elementy, wyróżniające się z tła całości. Stół Młodej Pary również może być ubrany w tonacji szaro-srebrnej – purystyczna koncepcja może okazać się jednak zbyt niewyraźna. Szare dekoracje weselne to wyzwanie dla organizatorów przyjęcia. Szaro-białe kolory przypominają przecież przestrzenie medyczne – nowoczesne kliniki i gabinety. Jak nie dać się złapać w pułapkę? Dodając do szarych tonacji wybrany kolor.

Symbolika kolorów w organizacji wesela

Jeśli zdecydujesz się na zieleń, to wprowadzisz do swego eleganckiego przyjęcia nieco przytulnych, przyjaznych skojarzeń. A jeśli dodasz fiolet, to wprowadzisz swoje wesele na dość ekstrawaganckie tory. Róże i pudry skojarzą się gościom z amerykańskim snem i druhnami w puchatych sukienkach. Za to konkretna malina sprawi, że nikt o tym weselu nie zapomni. Nowoczesne połączenie szarości z kolorem życia to dobry wybór. Odradzamy odcienie żółci, pomarańcze czy błękity – zrobią one tylko zbędne zamieszanie. Choć podobno szary pasuje do każdego koloru. Wyraźny, stanowczy kolor dodany do uniwersalnej szarości podkreśli siłę Waszej miłości.

Jeśli zastanawiacie się nad wybraniem odcieni szarości na swoje wesele, i nie do końca wiecie, jak wykorzystać potęgę tego koloru – skontaktujcie się z nami. Podpowiemy, gdzie szukać inspiracji, skąd czerpać pomysły na aranżację szarego wesela o bardzo pozytywnym wydźwięku! Możecie też skorzystać z naszej wypożyczalni dekoracji i samodzielnie zrealizować swoje dekoracje ślubne!