Czy warto korzystać z wypożyczalni dekoracji?

Organizujecie ślub na własną rękę? Chcecie dopilnować każdego szczegółu sami? Świetny pomysł! Z pewnością dacie sobie radę. Inwencja twórcza Młodej Pary i zaangażowanie są niezwykle ważne. Dlatego, podpowiadamy jak sobie poradzić z organizacją wesela i dekoracji, żeby efekt był zaskakujący, a problemy techniczne zniknęły w mgnieniu oka!

Plan to podstawa dobrej organizacji

Zróbcie sobie plan działania. To niezwykle ważne, żeby nie pogubić się w natłoku zadań do wykonania. Konkretny plan pomoże Wam podzielić się obowiązkami. Najlepiej, żeby plan ten zawierał bardzo drobne szczegóły. Jak już określicie wizje swojego wesela, to zacznijcie komponować elementy, z których wizję wcielicie w rzeczywistość.

Dekoracje ślubne wedle własnego projektu

Cieszymy się, kiedy narzeczeni decydują się zrealizować własną wizję dekoracji ślubnych. Wiele osób rezygnuje z tego planu z powodów technicznych – braku tak wielu naczyń ozdobnych, stojaków i materiałów, z których można stworzyć cuda. Dzięki wypożyczalni dekoracji, jaką otworzyliśmy, taki problem przestaje istnieć. Możecie wypożyczyć potrzebne Wam elementy – szklane naczynia, wazony, fontanny, stojaki, a nawet pokrowce na krzesła, i wykreować z nich swoją wymarzoną przestrzeń na tę wyjątkową noc.

Wypożyczalnia dekoracji – na jakiej podstawie wybrać akcesoria?

Kiedy ustalicie swoją wspólną wizję, jak ma wyglądać Wasze miejsce zaślubin i miejsce weselne, wtedy rozrysujcie sobie plan rozstawienia dekoracji. Namalujcie wszystkie stałe elementy – takie jak filary, okna, drzwi, dorysujcie stoły, zaznaczcie przestrzeń do tańca i przestrzeń dla orkiestry. Określcie, w jakich miejscach mają stanąć elementy zdobiące salę. Po wybraniu tematu przewodniego przyjęcia zróbcie listę niezbędnych rzeczy, potrzebnych do zrealizowania wizji. Dzięki zapiskom łatwo określicie, jakie rzeczy są Wam potrzebne. Mając podstawy, zgłoście się do nas z zapytaniem. Opowiemy o naszych produktach z wypożyczalni i pomożemy Wam skompletować potrzebne rzeczy na wybrany termin.