Uroczystość zawarcia małżeństwa jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary. Kluczowym momentem jest przysięga oraz sakramentalne “tak” dopóki śmierć nas nie rozłączy wypowiedziane w kościelnych murach. Warto, więc zadbać, aby odbyło się to w pięknym otoczeniu oraz wyjątkowej, romantycznej atmosferze.

Ślubna mantra- ma być idealnie

Przygotowania do ślubu trwają od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Cel jest jeden- musi być idealnie, tak by wszyscy nie tylko sprawcy całego zamieszania, czyli narzeczeni zapamiętali ten dzień do końca życia, jako najpiękniejszy. Podczas planowania przyszli państwo młodzi skupiają się głównie na liście gości, strojach jak z bajki oraz na tym, co najdłużej zapadnie w pamięć zabawie weselnej. Trzeba, więc zadbać o odpowiednią salę, dekoracje, zespół lub DJ’a, którzy porwą każdego do tańca oraz posiłki, które zadowolą każdego smakosza.

Stwórz niesamowitą atmosferę podczas ceremonii zaślubin

Gdy zaproszenia są już wysłane, przystawki starannie wyselekcjonowane, a piosenka na pierwszy taniec oraz choreografia opanowana wszystko wydaje się być zapięte na ostatni guzik. Jak śpiewa Monika Brodka  “Już zaprosiłam gości, kapela z rodzinnych stron miała tam grać polkę na dwa. Matki pobłogosławiły dawno nam. Był umówiony ksiądz, bukiet mi przywieźli z białych róż. Welon już na głowie, kościół pęka w szwach, babcia we łzach cichutko łka(…) “ A wracając do spraw kościoła…Sprawdź jeszcze raz kalendarz przygotowań (chyba każda Panna Młoda taki posiada). Niczego nie pominęliście wraz z narzeczonym? Często przy planowaniu wesela pary skupiają się na dekoracji sali, najczęściej pod kolor wiązanki Panny Młodej, jednak często pomijany w dekorowaniu jest kościół. A przecież to tam wszystko się zaczyna. Warto więc zadbać o odpowiedni wystrój. Na ceremonię zaślubin pary często wybierają kościół parafialny narzeczonej, coraz częściej jednak odchodzi się od tej tradycji. Niektóre budynki sakralne są zbyt małe by pomieścić wszystkich gości lub po prostu są zniszczone i będą wyglądać mało elegancko na zdjęciach oraz ślubnym video. A nie zapominajmy o naszej przedślubnej mantrze – ma być idealnie. Nie trzeba jechać do Włoch w poszukiwaniu pięknego renesansowego budynku, szukać skromnego, nowego kościoła w odległości setek kilometrów, gdyż dzięki profesjonalnym usługom dekoratorskim wasza wspólna droga może  rozpocząć się od włożenia obrączek na palec w bajecznej atmosferze gdziekolwiek by to się nie odbyło.

Dekoracje też są na całe życie

Romantyczne oświetlenie, świeże pachnące kwiaty, wstążki – to tylko kilka czynników, które uczynią wasz ślub marzeniem wszystkich przyszłych małżeństw. Takie ozdoby oferują firmy zajmujące się dekorowaniem a z ich ofertami można zapoznać się dzięki stronom internetowym np. https://dekorowanie.pl/ . Warto wybrać firmę, która zna się na rzeczy, czyli istnieje na rynku od jakiegoś czasu oraz cieszy się zaufaniem. Dodatkowym atutem będzie, jeśli specjalizuje się dekorowaniem nie tylko budynków kościołów, ale również zajmie się salą weselną tak, aby wszystko idealnie ze sobą współgrało i tworzyło piękną całość. Ślub wiąże się z wieloma wyrzeczeniami oraz z wydatkami, obrączki ślubne, suknia, garnitur nie należą do najtańszych rzeczy, ale przecież warto.  Niestety często dekoracje zsuwają się przez to na dalszy plan. Dekorowanie natomiast nie należy do drogich “zabiegów” natomiast efekt końcowy będzie oszałamiający. Przykładowe dekoracje kościelne oraz wiele inspiracji, które sprawią, że ślub będzie idealny jak wasze przyszłe małżeństwo można znaleźć tutaj https://dekorowanie.pl/portfolio/dekoracje-kosciolow/