Premiera książki Bridelle Style!

W Walentynki odbyła się premiera książki napisanej przez Karolinę Waltz, autorkę bloga Bridelle.pl. Pani Karolina wraz z Magdaleną Piechotą – fotografką, stworzyły książkę pt. “Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub”. Książka ta jest niezwykłym przewodnikiem po stylizacjach ślubnych. Przedstawia aż 18 różnych stylizacji, takich jak boho, whimsical, vintage, rustic, decadence, gypsy, hippie, shabby i tym podobne.

Książka Bridelle Style to podróż fotograficzna, ukazująca różnice pomiędzy stylami organizacji przyjęć weselnych. Sesje zdjęciowe odbywały się w specjalnie przygotowanych stylizacjach i aranżacjach. Podobno w projekcie tym wzięło udział ponad 150 osób! Fotografowane suknie pochodzą od takich projektantów jak Paprocki&Brzozowski, Anna Kara, Jannie Baltzer czy Zahavit Tshuba.

Książka ta jest wspaniałą propozycją lektury dla przyszłych Panien Młodych, które nie mogą zdecydować się na konkretną stylizację weselną. Dzięki tekstom pani Karoliny Waltz, zapoznacie się z historią i wytycznymi danego stylu, a dzięki fotografiom Magdaleny Piechoty któraś z nich na pewno przypadnie Wam do gustu. To książka dla niezdecydowanych, poszukujących pomysłu na swój ważny dzień, bądź potrzebujących usystematyzowania wiedzy w analogowej wersji! Pomogą Wam w tym fotografie, których jest tu ponad 700 oraz zawarte w książce porady! To książka okrzyknięta ślubną biblią 😉