Fajerwerki na weselu

Wielkie rozbłyski ognia na niebie, oklaski, dźwięki zaskoczenia – takie efekty osiągnięcie zamawiając pokaz fajerwerków na wesele. Zajmują się tym wyspecjalizowane firmy, które zadbają nie tylko o wspaniałe wrażenia, ale i o bezpieczeństwo gości.

Przyjemność taka kosztuje od 500 zł do kilku tysięcy. W zależności od długości trwania pokazu, a także obfitości wystrzałów. Najbardziej optymalną opcją są pokazy trwające 4 minuty, za które trzeba zapłacić około 1500 zł. Wtedy efekt jest już piorunujący, a i czas trwania satysfakcjonujący.

W pokazy fajerwerków szczególnie warto zainwestować, kiedy Wasza uroczystość ma odbyć się nad jeziorem – tafla wody w bajeczny sposób odbijać będzie sztuczne gwiazdy, a Wy wprawicie tym samym swoich gości w osłupienie. Pokazy fajerwerków to rozwiązanie dla osób biorących ślub w okresie wiosenno-letnim. Zimą wyprowadzenie gości (ubranie) na zewnątrz jest co najmniej kłopotliwe.

Aby pokaz fajerwerków odbył się legalnie, musisz uzyskać zgodę odpowiednich służb porządkowych (w tym straży pożarnej) na możliwość zrobienia pokazu. Prawo polskie dopuszcza tylko dwie możliwości puszczania fajerwerków – w Sylwestra i w Nowy Rok. W innym przypadku wymagana jest pisemna zgoda władz. Jeśli zamówisz wykonanie usługi u firmy realizującej pokazy fajerwerków, z pewnością wypełnią oni niezbędne formalności.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dekoracjami kościoła, sal weselnych czy pleneru, zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami: https://dekorowanie.pl/nasze-realizacje/