Dekoracje światłem – wiele możliwości

Przygotowując wesele Para Młoda powinna pamiętać o różnych elementach. Sama ceremonia wymaga wiele uwagi, a przed nami jeszcze przygotowanie wielogodzinnego wesela. Wśród licznych czynników składających się na sukces niezmiernie istotnym są dekoracje.

Dekorujemy sufit i ściany, stoły, scenę, stół wiejski, filary i okna. Wszystko musi łączyć się w spójną całość – ze sobą, z suknią ślubną i stylem, w jakim chcemy, by odbyło się wesele.

Przed podjęciem decyzji o stylu, a później o materiałach, jakich użyjemy, warto zapoznać się z ogólnie dostępną ofertą dotyczącą dekorowania sal weselnych. Pamiętając o środkach, jakimi dysponujemy, możliwościach sali, którą wybraliśmy oraz stylem, w jakim chcielibyśmy widzieć naszą uroczystość i zabawę weselną, możemy pokusić się o niestandardowe rozwiązania.

Oryginalne pomysły na wystrój sali weselnej

Dekoracje świetlne to nie tylko umiejętna gra światłem, ale także puszczane bańki mydlane, konfetti, napisy 3D czy ciężka mgła. Różnorodność, jaka idzie za dekoracjami świetlnymi, daje nam pewność, że nasze przyjęcie weselne będzie jedyne w swoim rodzaju.

Do wyboru mamy różne pakiety. Decydując się na ofertę, rozważamy ilość reflektorów, bogactwo kolorów i dodatkowych atrakcji. Nie zostajemy w tej decyzji sami. Profesjonaliści oferujący nam takie usługi chętnie pomogą  w doborze najkorzystniejszego dla nas rozwiązania – i wyczaruj dla nas niesamowitą atmosferę za pomocą światła!

Bańki mydlane i pierwszy taniec we mgle – bajeczny nastrój

Współpraca ze specjalistami ds. dekoracji światłem może nas zainspirować i pomóc skonkretyzować koncepcję na wystrój i styl, w jakich chcemy, by odbyło się wesele. Dekoracje świetlne, jak żadne inne gwarantują stworzenie atmosfery jak z bajki, a pierwszy taniec w ciężkiej mgle będzie niezapomnianym przeżyciem dla Nowożeńców oraz Ich gości.

Jest to również doskonała propozycja dla Młodych Par, które zapraszają gości do sali, w której niedawno bawiła się ich rodzina lub duży krąg znajomych. Niby ta sama sala, a jednak zupełnie inna!

Takie dekoracje światłem są oczywiście rozwiązaniem nie tylko na wesela, ale i na inne okoliczności – bankiety firmowe, zabawy sylwestrowe czy karnawałowe. Gdy już raz doświadczymy takich iluminacji, każda okazja bez nich będzie nam przypominała, jak ciekawym i uniwersalnym są pomysłem na dekoracje.