Dekorowanie Wołomin

Wołomin to miasto o prawie czterdziestotysięcznej populacji, które prężnie się rozwija. Mieszkańcy Warszawy zmęczeni szybkim tempem życia coraz częściej szukają spokoju i odpoczynku właśnie w takich miejscach – leżących w pobliżu stolicy “miejskich oaz”. Dlatego też to tu coraz częściej organizowane są różnego rodzaju uroczystości rodzinne i firmowe, które potrzebują specjalnej oprawy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Studio Usług Dekoratorskich w Wołominie przygotowało kompleksową ofertę, w której znajdują się:

  • dekoracje ślubne
  • dekorowanie kościoła
  • dekoracje komunijne
  • dekoracje na chrzciny
  • dekoracje i organizacja imprez firmowych
  • dekoracje eventów
  • inne

Dekoracje ślubne Wołomin

Wybór dekoracji ślubnych to jeden z głównych elementów organizacji tego wyjątkowego dnia. Oprawa ślubna to nie tylko ozdoby Panny Młodej, ale także wystrój kościoła, dekoracja sali weselnej, czy na przykład przystrojenie samochodu. Wszystko powinno stanowić spójny obraz, który stanowić będzie wspaniałe tło dla Nowożeńców.

Dekorowanie kościoła Wołomin

W Wołominie znajduje się wiele wspaniałych kościołów. Jednak nawet najokazalsze świątynie warto odpowiednio udekorować w tym szczególnym dniu. Kwiatowa oprawa nadaje wyjątkowy charakter, tworzy podniosłą atmosferę, a jednocześnie podkreśla rangę tego wydarzenia. Studio Usług Dekoratorskich oferuje wystrój kościoła, który obejmuje dekorowanie ławek, krzeseł, barierek, dekorację ołtarza, nawy głównej i naw bocznych, przystrojenie sufitu, itp. Dekoracje robione są z różnych materiałów (kwiatów, tekstyliów, tkanin), w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów.

Dekorowanie sali weselnej Wołomin

Studio Usług Dekoratorskich Artcom oferuje także przystrojenie sali weselnej. Konsultanci, designerzy i floryści po indywidualnej konsultacji z klientem stworzą odpowiednią oprawę i wyjątkowy wystrój restauracji, sali tanecznej, a także tarasu, czy altany. Dekoracja sali weselnej to bardzo ważny punkt organizacji ślubu i wesela, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze propozycje dekoracji były nieszablonowe, oryginalne, a także, aby pasowały do charakteru konkretnego przyjęcia.