Dekorowanie Targówek

Każda ważna uroczystość potrzebuje specjalnej oprawy. Wyjątkowe dekoracje podkreślają klimat i stwarzają wyjątkową atmosferę danej imprezy. Studio Usług Dekoratorskich Artcom powstało z pasji tworzenia najpiękniejszych aranżacji uświetniających wiele ceremonii. Projektanci, konsultanci i floryści dokładają wszelkich starań, aby ich pomysły i propozycje jednocześnie pasowały do zamysłu organizatorów i podkreślały unikalny charakter wnętrza, w którym ma odbyć się przyjęcie.

Na terenie Targówka i innych dzielnic Warszawy firma Artcom tworzy dekoracje na:

  • śluby i wesela,
  • komunie, chrzciny,
  • rocznice i jubileusze
  • uroczystości rodzinne,
  • uroczystości firmowe,
  • imprezy i eventy,
  • spotkania firmowe i branżowe,
  • bankiety, konferencje i inne.

Dekorowanie na ślub i wesele Targówek

Dekoracje kościoła to istotny element organizacji ślubu. Niemal każda Panna Młoda marzy o tym, aby stanąć na ślubnym kobiercu pięknie przystrojonym kwiatami. Jednak dekorowanie kościoła może znaczyć znacznie więcej. Dziś specjaliści od dekoracji mają szerokie pole do popisu, a jednym ograniczeniem może być tylko brak wyobraźni. Studio Usług Dekoracyjnych Artcom oferuje pełną oprawę ślubu i wesela z szerokim wyborem artykułów dekoracyjnych i florystycznych. Mamy mnóstwo pomysłów na dekoracje ślubne, które dostosujemy do Twoich oczekiwań!

Dekoracje na imprezy firmowe Targówek

Organizując imprezę firmową warto zadbać o jej oprawę wizualną. Zaskocz swoich pracowników i daj im okazję do zachwytu! Dziś branża dekoratorska jest bardzo rozwinięta, przez co może pochwalić się szeroką gamą nowoczesnych rozwiązań. Jeśli chcesz uświetnić jakieś ważne wydarzenie lub event nie wystarczą już balony i serpentyny. Ważne jest niebanalne i nieszablonowe podejście, dzięki któremu powstają bardzo efektowne dekoracje. Organizacja i dekoracja imprez firmowych obejmuje wystrój wnętrz, oświetlenie, nagłośnienie, catering, występy artystów, a także oprawę graficzną oraz wydruki.