Dekorowanie Śródmieście

Dekorowanie to prężnie rozwijająca się branża, która dopełnia charakter wnętrza, podkreśla klimat danego miejsca, a także tworzy unikalną atmosferę konkretnej uroczystości. Młodzi ludzie, którzy stawiają na oryginalność i nieszablonowość, pragną, aby imprezy przez nich organizowane były niepowtarzalne i niezapomniane. Dlatego też coraz częściej przy planowaniu własnego ślubu i wesela sięgają po pomoc specjalistów – konsultantów, projektantów i florystów. To właśnie z połączenia wiedzy i doświadczenia profesjonalistów oraz zaangażowania i marzeń organizatorów powstają unikalne aranżacje, które zapadają w pamięci gości na długi czas.

Dekoracje weselne Śródmieście

Dekoracja sali weselnej powinna łączyć to, co w danym miejscu jest charakterystyczne z oczekiwaniami i marzeniami przyszłych Nowożeńców. Takie połączenie musi być zarazem subtelne i wyraziste, musi także jednocześnie podkreślać  charakter imprezy i jej organizatorów.
Najważniejszym punktem dekoratorskim są stoły. Miejsce, przy którym zasiądzie Para Młoda i jej goście, będzie nieustannie w zasięgu wzroku bacznych obserwatorów. W końcu to przy stole odbędzie się spora część przyjęcia weselnego. Dlatego tak dużą wagę przywiązuje się do dekoracji stołów i krzeseł. To, w jakim stylu powstanie wystrój, zależy w znacznej mierze od  samych Nowożeńców. Oni nadadzą charakter całej ceremonii, którą dekoratorzy ułożą w spójną aranżację. Wybrany styl, motyw i kolor powinien być widoczny w każdym detalu oprawy weselnej – zaproszeniach ślubnych, wiązance i bukietach, oraz w całym domu weselnym lub restauracji (w części jadalnej, tanecznej, przy wejściu, na tarasie lub w altanie). Studio Usług Dekoratorskich Artcom przygotowało kompleksową ofertę, która pozwoli stworzyć wyjątkową oprawę każdego wielkiego wydarzenia.

Dekoracje świetlne Śródmieście

W ostatnim czasie bardzo popularnym rozwiązaniem są dekoracje świetlne. Dzięki nowoczesnym technologiom aranżacje wnętrz promieniami światła mogą być wykonane w dowolnym stylu, kolorze i formacie, tworząc najbardziej wymyślną oprawę niemal każdej imprezy. Dekorowanie światłem można wykorzystać przy organizacji wesela, urodzin, czy spotkań firmowych.