Dekorowanie Rembertów

Studio Usług Dekoratorskich Artcom, działająca na terenie Rembertowa i innych dzielnic Warszawy, specjalizuje się w tworzeniu efektownych i unikatowych dekoracji okolicznościowych. Firma od lat dba o wyjątkową oprawę imprez okolicznościowych oraz eventów firmowych, projektując aranżacje, które na długo zapadają w pamięć naszych klientów i ich gości.

Dekoracje ślubne Rembertów

Studio Usług Dekoracyjnych Artcom tworzy  dekoracje kościoła i sal weselnych z nieszablonowych elementów, pięknych tkanin, kolorowych materiałów oraz odpowiednio dobranych kompozycji kwiatowych. Dzięki temu udaje się stworzyć wyjątkowe aranżacje uświetniające każde wesele – zarówno to, organizowane w remizie strażackiej, jak i takie, które odbędzie się w eleganckim hotelu.

Dekoracja kościoła obejmuje: przystrojenie ołtarza, dekorację nawy głównej i naw bocznych, wystrój ław, krzeseł i barierek, całościową oprawę florystyczną i inne.

Dekoracja sali weselnej obejmuje: dekoracje stołu, krzeseł, ławek, dekoracje części jadalnej, tanecznej i plenerowej, dekoracje świetlne, kompozycje kwiatowe w szkle i inne.

Ponadto przygotowywane są także ozdoby i akcesoria ślubne takie jak: wiązanka ślubna, bukiety okolicznościowe, butonierki, biżuteria kwiatowa, kosze kwiatowe, kompozycje florystyczne, ozdoby samochodu ślubnego, itp.

Dekoracje dla firm Rembertów

Dekoracje imprez i eventów firmowych jest swoistą wizytówką firmy, przedsiębiorstwa czy instytucji. Spójna, wyrazista, a także oryginalna oprawa takich spotkań często ma pozytywne rezultaty w przyszłości. Odpowiednio dobrane dekoracje pomogą zmotywować i zintegrować pracowników, zaintrygować potencjalnych współpracowników oraz przyciągnąć zaciekawionych klientów. Dlatego też dziś tak wiele duży firm wybiera spektakularne rozwiązania dekoratorskie.

Jednym z najbardziej popularnych są dekoracje świetlne, które nadają wnętrzom unikalny charakter. W naszej ofercie organizacji i dekoracji imprez firmowych znajdują się: dekoracje tematyczne, oprawa florystyczna, scenografie eventowe, gale namiotowe, innowacyjne systemy oświetlenia i nagłośnienia, a także obsługa cateringowa oraz występy artystów, muzyków, czy konferansjerów.