Dekorowanie Ochota

Studio Usług Dekoratorskich Artcom to profesjonalna firma z branży ślubnej działająca na Ochocie i w innych dzielnicach Warszawy. Połączenie pasji, wiedzy oraz zaangażowania sprawiło, że udało się nam stworzyć mnóstwo wyjątkowych dekoracji ślubnych i weselnych, zorganizować i udekorować wiele imprez firmowych, a także zaprojektować tysiące bukietów. Specjalizujemy się w obsłudze dekoracji okolicznościowych. Dopasowując w odpowiedni sposób wszystkie detale tworzymy wyjątkowe i na długo zapadające w pamięć stylizacje. Robimy wszystko, aby nasze aranżacje dawały satysfakcje i cieszyły nas samych, naszych klientów i ich gości.

Dekoracje ślubne Ochota

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu. To niepowtarzalny moment, który wymaga odpowiedniej oprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć unikalną romantyczną atmosferę, stanowiącą idealne dopełnienie tego wyjątkowego dnia. Wiele przyszłych Par Młodych decyduje się na zawarcie w kościele ślubu konkordatowego. Jest to rozwiązanie bardzo popularne, co nie oznacza, że musi być szablonowe. Szeroka gama dodatków i akcesoriów ślubnych pozwala na stworzenie rozmaitych stylizacji, które nadadzą ceremonii niepowtarzalny charakter. W naszym portfolio znajdą Państwo prezentację rozmaitych dekoracji ślubnych, na które składają się: bukiety ślubne, dekoracje sal weselnych, dekoracje kościoła oraz dekoracje świetlne.

Dekoracje w plenerze Ochota

Ślub w plenerze to przełamanie tradycji. Zawarcie małżeństwa na łonie natury jest typową sceną z amerykańskich filmów, którą dziś urzeczywistnia wiele par w Polsce. Jest to pomysł wyjątkowy, oryginalny, ale i bardzo odważny. Wymaga większego przygotowania oraz dopełnienia wielu niezbędnych formalności. Ślub pod gołym niebem może być wspaniałym przeżyciem, jeśli tylko zajmiemy się jego organizacją w profesjonalny sposób. I nie chodzi tu tylko o dobranie odpowiednich dekoracji ślubnych. To jest oczywiście istotne, ale planując ceremonię na otwartej powierzchni należy dopracować każdy detal i wziąć pod uwagę wiele czynników, które mogą wpłynąć na jej przebieg. Projektanci i floryści ze Studio Artcom mają bogate doświadczenie w organizacji uroczystości w plenerze, tak więc zadbają o odpowiednią i bezpieczną oprawę Twojego ślubu plenerowego.