Dekorowanie Mokotów

Mokotów to jedna z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. To miejsce pełne zieleni, restauracji, szkół, firm i instytucji, które tętni życiem. To tu niemal codziennie organizowane są wyjątkowe uroczystości i eventy, które potrzebują specjalnej oprawy. Dlatego też Studio Usług Dekoratorskich Artcom oferuje na terenie Mokotowa (i w innych dzielnicach Warszawy) usługi florystyczno-dekoratorskie.

Dekoracje ślubne i weselne Mokotów

Dekoracje to podstawowy element organizacyjny każdej uroczystości. Dekorowanie sali weselnej w znacznym stopniu uzależnione jest od jej stylu i charakteru. Przy tworzeniu aranżacji wnętrza projektanci i floryści z Artcom korzystają z wielu innowacyjnych rozwiązań oraz z szerokiej gamy tworzyw i materiałów. Profesjonaliści-pasjonaci tworzą dekoracje ślubne z kwiatów żywych i sztucznych, tkanin, tekstyliów (koralików, paciorków), balonów, serpentyn, a nawet z aranżacji świetlnych. Wszystkie pomysły i strategie omawiane są podczas indywidualnych konsultacji z klientem, tak aby proponowane projekty dawały satysfakcję i poczucie radości. W ofercie dekoracji ślubnych przygotowanej przez Studio Artcom znajdują się:

 • dekoracje stołu
 • dekoracje okien
 • dekoracje części tanecznej oraz jadalnej
 • dekoracje ścian i sufitu
 • dekoracje w plenerze (wejście, taras, altanka, itp.)
 • i inne w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta

Dekorowanie na konferencje i eventy firmowe Mokotów

Warto czasem oderwać pracowników od codziennej, rutynowej pracy i dać im okazję do relaksu, a co za tym idzie uśmiechu. Organizowanie spotkania lub eventu firmowego nie tylko pozwala świętować ważne wydarzenie, ale także stwarza świetną okazję to zintegrowania, zmotywowania i zaprzyjaźnienia się pracowników, co w przyszłości przynosi zazwyczaj pozytywne efekty. Ponadto imprezy firmowe stają się dziś coraz popularniejsze, a w życiu wielu poważnych firm i instytucji są na stałe wpisane do kalendarza.
Eventy firmowe są szczególnym wydarzeniem, które wymaga niebanalnej oprawy. W ofercie organizacji i dekoracji takich spotkań znajdują się wszechstronne rozwiązania obejmujące oprawę dekoratorską oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne:

 • dekorowanie dla firm (aranżacja wnętrz, oprawa florystyczna, dekoracje tematyczne, scenografia eventowa, gale namiotowe)
 • oświetlenie (systemy sterowania, oświetlenie konwencjonalne, urządzenia LED, urządzenia inteligentne, multimedia)
 • nagłośnienie (system Line Array, monitory, wzmacniacze, mikrofony, konsolety)
 • występy artystów (artyści, muzycy, tancerze, dje, konferansjerzy, kabarety)
  i inne