Dekorowanie Białołęka

Studio Usług Dekoratorskich Artcom zajmuje się projektowaniem i tworzeniem wyjątkowych dekoracji okolicznościowych. Zespół konsultantów, artdesignerów i florystów powstał z połączenia pasji i profesjonalizmu. Działając przez wiele lat w branży ślubnej Studio Artcom zdobyło ogromną wiedzę i doświadczenie, którymi dzieli się z klientami, oprawiając ich ważne uroczystości w sposób oryginalny i bardzo efektowny.

Dekoracje na Chrzest Święty i inne uroczystości rodzinne Białołęka

Chrzest Święty stanowi pierwsze ważne wydarzenie zarówno w życiu nowego członka rodziny, jak i jego rodziców. To niezwykły dzień, podczas którego maluch zostaje wprowadzony do wspólnoty. Warto zadbać, aby ta ceremonia inicjacyjna odbyła się w wyjątkowej atmosferze. Studio Usług Dekoratorskich Artcom tworzy niezwykłe dekoracje na chrzciny. Projektanci i floryści zajmują się dekoracją kościoła i sali restauracyjnej, a także przygotowują wyjątkowe ozdoby florystyczne – bukieciki, wianuszki, kompozycje kwiatowe.

Dekoracje ślubne Białołęka

Ślub to niepowtarzalna chwila, jedna z tych najważniejszym w życiu, dlatego zespół Artcom dokłada wszelkich starań, aby stworzyć wyjątkowe dekoracje, które uświetnią każdą ceremonię, a także podkreślą jej unikalny, indywidualny charakter.

Studio Artcom na Białołęce i innych dzielnicach Warszawy zajmuje się dekorowaniem zarówno tradycyjnych ślubów, odbywających się w kościele, jak i tych organizowanych w plenerze. Tworzone aranżacje powstają przy ścisłym kontakcie z klientem, tak aby spełnić 100% jego oczekiwań. Dekoracje ślubne robione są z rozmaitych kwiatów, materiałów, tworzyw i technologii. Ponadto każdy projekt cechuje indywidualne podejście i odpowiednie dopasowanie do charakteru wnętrz. Pomysłów jest wiele, a możliwości mnóstwo. Wszystko zależy od potrzeb i wizji przyszłych Państwa Młodych. W kompleksowej ofercie dekoracji ślubnych znajdują się między innymi:

  • dekoracje kościoła
  • dekoracje sali weselnej
  • dekoracje samochodu
  • dekoracje w plenerze
  • oprawa florystyczna