Dekoracje ślubne Marki

Studio Usług Dekoratorskich Artcom powstało z pasji tworzenia wyjątkowych dekoracji ślubnych. Naszą specjalnością jest nie tylko wystrój sal weselnych, ale także dekoracja kościołów, samochodów, tworzenie wiązanek ślubnych, biżuterii kwiatowej oraz innych ozdób, czy akcesoriów niezbędnych w tym szczególnym dniu. Przez wiele lat tworząc oryginalne aranżacje projektanci i floryści ze Studio Artcom zdobyli ogromne doświadczenie, dzięki czemu mogła powstać kompleksowa oferta, łącząca nieszablonowość i profesjonalizm.

W ofercie dekoracji ślubnych znajdują się:

  • wystrój kościoła
  • dekoracja sali weselnej
  • dekoracja samochodu
  • dekoracje w plenerze
  • oprawa florystyczna (wiązanka ślubna, bukiet druhny, butonierki, bukiety okolicznościowe, kosze kwiatowe)
  • inne, w zależności od potrzeb klientów

Dekoracje komunijne Marki

Poza dekoracjami ślubnymi Studio Artcom zajmuje sie także oprawą I Komunii Świętej. W ofercie znajduje się dekoracja kościoła (dekoracja ołtarza, ławek, sufitu itp.), dekoracja stołu i krzeseł (kompozycje kwiatowe w szkle, winietki, dekoracje z kwiatów i tkanin, itp.) lub całej dekoracja sali restauracyjnej oraz przygotowanie ozdób komunijnych. Nasi floryści przygotują wspaniały wianek komunijny z żywych lub sztucznych kwiatów, biżuterię kwiatową oraz bukiety.

Dekoracje światłem Marki

Dekoracje światłem to bardzo efektowne rozwiązanie sceniczne, które jest dzisiaj szalenie popularne. Podążając z duchem czasu i dopasowując się do potrzeb klientów Studio Usług Dekoratorskich Artcom zamieściło je w swojej ofercie. Migające, kolorowe światła odbijające się na ścianach, suficie, stołach czy parkiecie tworzą unikalną grę blasku, która z pewnością rozjaśni każdą imprezę i nasyci entuzjazmem nawet najoporniejszych gości. Dekoracje świetlne to nowatorska technologia dająca nieskończoną ilość możliwości, dlatego też jest rewelacyjnym rozwiązaniem nie tylko na imprezy integracyjne czy spotkania firmowe, ale też na wesela, studniówki, a nawet urodziny.